Wielkanocne śniadanie w rodzinie

zmartwychwstanie-kamilianie.euNiedziela Zmartwychwstania Pańskiego jest najstarszym i najważniejszym świętem chrześcijan. Wielkanoc to niedziela niedziel. W tym świętym czasie pozdrawiamy się słowami: Chrystus Zmartwychwstał!, na co należy odpowiedzieć: „Prawdziwie zmartwychwstał!”. W naszej tradycji po powrocie do domu z porannej wielkanocnej Mszy św. kultywuje się uroczyste śniadanie w gronie najbliższej rodziny.

Czytaj więcej...

Nowa aplikacja "Święty Józef - mój opiekun" dla czcicieli opiekuna Świętej Rodziny

swiety JózefSanktuarium św. Józefa w Krakowie proponuje bezpłatne korzystanie z aplikacji „Święty Józef – mój opiekun”. Jest dedykowana osobom, które znają rolę św. Józefa w Kościele, ale także dla tych, którzy szukają sobie w nim miejsca.

Czytaj więcej...

Warszawscy rodzice nie chcą seksedukacji Trzaskowskiego

Rafał ZwierzRodzice z Warszawy biją na alarm. Prezydent Trzeskowski chce edukacji seksualnej w przedszkolach i szkołach. Zachęcamy do poparcia działań Centrum Życia i Rodziny. Co można zrobić? Pisze na ten temat Kamil Zwierz - prezes organizacji.

Szanowni Państwo!

15 stycznia prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zapowiedział „walkę z mową nienawiści” w szkołach w oparciu o podręczniki zawierające

homoseksualną propagandę.

Czytaj więcej...

Konferencja dla przedsiębiorców katolickich już 29 marca

info konferncjaOpowieść o przywództwie w biznesie

Pewnego dnia dekadę temu zapragnąłem nawiązać bliższą więź z Chrystusem. Odkąd pamiętam byłem osobą wierzącą, ale byłem wcześniej raczej letnim katolikiem. Dziś jestem głęboko wierzący, zaangażowany w życie Kościoła. Wzorem przywództwa jest dla mnie Jezus Chrystus.

Czytaj więcej...

BUNT DWULATKA

P8209027_2_132x250Każdy rodzic o swoim dziecku mówi: grzeczne, spokojne, sama radość. Jest tak do czasu, kiedy dziecko zbliża się do drugich urodzin. Wtedy ten grzeczny aniołek zmienia się w niesfornego urwisa. I wyprowadza przy tym rodziców z równowagi ciągłym krzykiem, biciem, gryzieniem, a jego ulubionym słowem jest: nie.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 39

Go to top