Jesteś tutaj: HomeAKCJE

Różaniec Do Granic – spotkajmy się się na granicy

rgRóżaniec Do Granic to projekt, którego głównym założeniem jest otoczenie całej Polski modlitwą różańcową. 7 października w święto Matki Bożej Różańcowej, na zakończenie obchodów 100. rocznicy objawień fatimskich, Polacy udadzą się na granice kraju, by modlić się o ratunek dla swojej Ojczyzny i całego świata.

Czytaj więcej...

Wielodzietni – niewiarygodnie... szaleni?

CecyliaCoraz więcej osób nie zna nikogo, kto miałby piątkę dzieci. Szaleństwem wydaje się mieć jeszcze więcej. Tymczasem dla wielu małżeństw wielodzietność to jest sposób na życie. Każdy dzień jest wielką niespodzianką.

Czytaj więcej...

ODNALEŹĆ TOŻSAMOŚĆ, czyli „Pokój Nauczycielski – Wspólny Mianownik”

pokójnauczycielskiGrill, turniej streetball z atrakcyjnymi nagrodami, koncerty – a jednocześnie konferencje, możliwość spowiedzi, wspólna Eucharystia i radosne uwielbienie z modlitwą o uzdrowienie. To wszystko czeka na młodych ludzi, którzy 25 lipca zechcą wziąć udział w atrakcyjnym spotkaniu organizowanym na terenie parafii Chrystusa Króla w Poznaniu (przy ul. Ostatniej 14), gdzie gościnności użyczą Misjonarze Oblaci.

Czytaj więcej...

PIGUŁKA "DZIEŃ PO" fakty medyczne

Pawel WosickiOświadczenie Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia

Czytaj więcej...

Polacy protestują z powodu odbierania dzieci rodzicom

Paweł WolińskiList do Premiera RP w sprawie odbierania dzieci rodzicom z powodu biedy.

Czytaj więcej...

1% dla S.O.S. Fundacji Obrony Życia Poczętego

fot.prawy.plWielu z nas będzie wypełniać i składać swoje zeznania podatkowe w najbliższych dniach. Pamiętajmy o tym, że 1% podatku można przeznaczyć na organizację pożytku publicznego. Jedną nich jest Fundacja S.O.S. Obrony Życia Poczętego, która prowadzi sieć domów pomocy dla kobiet z dziećmi – ofiar przemocy, zapewniając im często wielotygodniową opiekę, dach nad głową, wyżywienie i wszelkie wsparcie.

Czytaj więcej...

Stwórzmy koalicję przeciwko homomałżeństwom i homoadopcji

Fotolia 2911641 XSJak podaje Fundacja Mamy i Taty promotorzy środowisk homoseksualnych zapowiadają, że w Polsce wprowadzenie małżeństw homoseksualnych z prawem do adopcji dzieci nastąpi trzy razy szybciej niż np. w Szwecji, gdzie trwało 15 lat.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 6

Go to top