W mijającym roku tysiące rodzin zostało dotkniętych klęską powodzi. Są domy, gdzie na pomoc czekają szczególnie dzieci. Wiele z nich nie ma własnego kąta, biurka, a czasami nawet z powodu braku opału, odpowiedniej temperatury w domu. Po kolejnych falach powodziowych, skala potrzeb w wielu miejscach nie została nawet oszacowana.

„Czego nie zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych, tego nie zrobiliście dla mnie”(Mt 25,45).

Zapraszamy Was do wsparcia akcji Familion.pl, której celem jest pomoc rodzinom wieolodzietnym poszkodowanym w tegorocznej powodzi. Idea została zaproponowana przez członków Związku Dużych Rodzin 3+.

RODZINY POMAGAJĄ BEZPOŚREDNIO RODZINOM.

Jeszcze w październiku przeczytać można było, że zgłosiło się około pięćdziesiąt rodzin, które nie są w stanie kupić dzieciom odzieży zimowej. W sumie brakowało kilkaset sztuk kurtek zimowych i dziesiątek par butów.

Do dzisiaj na stronie FAMILION.PL  znaleźć można listę potrzeb. Nie wszystkie dzieci mają odzież na zimę, nie we wszystkich domach są pieniądze na zakup artykułów spożywczych.

Zapraszamy Was drodzy Czytelnicy do wsparcia tej cennej akcji. Z całego serca chcemy zrobić coś konkretnego dla Jezusa, dla Jego małych braci.

Jeżeli możecie, pomagajcie materialnie i modlitewnie!  Zbliża się Boże Narodzenie, Jeśli kilkoro dzieci zobaczy cud wspólnoty Kościoła, wzajemnej pomocy, to będzie prawdziwy prezent na Święta.

Pomagać można bezpośrednio wysyłając paczki do konkretnych rodzin wielodzietnych lub przez wpłatę na konto Caritas. Więcej szczegółów:  WWW.FAMILION.PL

PATRONAT: KatolickaRodzina.pl