protest_grafika_2Dzieci podejrzane o „poważne upośledzenie”  (np. Zespół Downa) mogą  być i są w Polsce zabijane w państwowych szpitalach. Ten nieludzki proceder ma miejsce m.in. w warszawskiej Klinice Położnictwa i Ginekologii, której kierownikiem jest prof. Mirosław Wielgoś. Od kilku miesięcy pod Kliniką pikietują regularnie obrońcy życia, którzy sprzeciwiają się temu barbarzyństwu.

Teraz każdy może dołączyć do protestu dzięki stronie www.ratujdzieci.pl. Po wypełnieniu prostego formularza Twój sprzeciw wobec selekcji ludzi w Klinice prof. Wielgosia trafi automatycznie do odpowiednich osób. Zaprotestować można również dzwoniąc na podane na stronie numery telefonów lub wysyłając list tradycyjną pocztą.

Treść protestu:

Zabijanie chorych dzieci jest przejawem nieludzkiego barbarzyństwa, które hańbą okrywa wszystkie osoby i instytucje za nie odpowiedzialne. Protestuję przeciw dokonywaniu aborcji dzieci podejrzanych o upośledzenie lub chorobę w kierowanej przez Mirosława Wielgosia, Klinice Ginekologicznej Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie.

Stanowczo domagam się:

- od Sejmu Rzeczpospolitej uchylenia prawa zezwalającego na abortowanie podejrzanych o chorobę lub uośledzenie dzieci;

- od lekarzy i zarządzających placówkami medycznymi odmowy wykonywania tych zbrodniczych zabiegów;

- od  Prokuratury i Ministerstwa Zdrowia kontroli instytucji dokonujących aborcji w związku z pojawiającymi się w mediach informacjami o popełnianych w związku z tym nadużyciach.

Fundacja Pro – prawo do życia

www.stopaborcji.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 608 594 158