Joseph_NicolosiJuż 16 września w Poznaniu odbędzie się konferencja pt.: Praktyczne zastosowanie terapii reparatywnej.  Przyczyny i terapia skłonności homoseksualnych. Osobom homoseksualnym, nie akceptującym swojego homoseksualizmu, można realnie pomóc.

Światowej sławy specjalista, niezaprzeczlny autorytet w zakresie psychoterapii reparatywnej - dr Joseph Nicolosi przybliży  wszystkim zainteresowanym tym problemem szereg naukowych argumentów na ten temat.

Nicolosi to również autor wielu artykułów i książek, które przetłumaczono m.in. na jęz. rosyjski, włoski, hiszpański. W Polsce ukazały się się do tej pory dwie pozycje książkowe  - "Terapia reparatywna męskiego homoseksualizmu" oraz  "Wstyd i utrata przywiązania...". Wkrótce na polskim rynku pojawi się poradnik dla rodziców - "Zapobiganie rozwojowi homoseksualizmu u dzieci"

Szczególnie zaproszeni są lekarze, psycholodzy, terapeuci, duszpasterze oraz osoby z problemem homoseksualnym i ich rodziny. Wykłady będą tłumaczone symultanicznie na język polski.

Konferencja odbędzie się w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym przy ul. Przybyszewskiego 37 w Poznaniu w godz. 9.00-17.00.

Wstęp za opłatą. Zgłoszenia można kierować do 10.09.2011r. Więcej informacji i kontakt na stronie internetowej: http://www.terapiareparatywna2011.pl/