ks._JBCharyzmatyczny Ksiądz John Baptist Bashobora przyjeżdża do Polski.

Jest diecezjalnym koordynatorem Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej w Diecezji Mbarara w południowo – zachodniej Ugandzie. Studia wyższe oraz doktorat z teologii uzyskał na Uniwersytecie w Rzymie. Obecnie mieszka i pracuje w Ugandzie choć większość czasu spędza w podróży głosząc Ewangelię w różnych częściach świata.

Potężne namaszczenie, jakie o. John otrzymał od Boga w posłudze uzdrawiania i uwalniania, owocuje wielkimi znakami i cudami wszędzie tam, gdzie ten pokorny kapłan głosi Słowo. Ks. John Bashobora znany jest w Kościele jako osoba bardzo aktywna w ewangelicznej posłudze. Praktycznie każdego dnia głosi Chrystusa kilkudziesięciu tysiącom ludzi podczas spotkań ewangelizacyjnych na różnych kontynentach świata oraz modli się właściwie nad każdym, kto o modlitwę go poprosi. Wiele osób po modlitwie dawało świadectwa uzdrowień z poważnych chorób, byli też tacy, którzy mówili o uwolnieniu oraz nabyciu duchowej siły na drodze uświęcania się.

Na polskie spotkania, rekolekcje i modlitwę z ojcem Johnem przyjeżdżają zawsze tysiące ludzi. Najbliższa jego wizyta w Polsce już niebawem, Poniżej szczegóły:

Rekolekcje - Toruń

W dniach 17-19. 02. 2012 r. Katolickie Stowarzyszenie Ewangelizacyjne Posłanie zaprasza na rekolekcje z ks. Johnem Bashoborą

Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię (Mt 11,28).
Miejsce rekolekcji: Hala widowiskowo-sportowa Zespołu Szkół nr 28 w Toruniu, ul. Przy Skarpie 13
Zapisy: Zapisy na rekolekcje rozpoczynają się 14.12.2011r. przez formularz zgłoszeniowy lub pod nr telefonów: tel. 609 949 755 lub 692 387 428, czynne: pon. – pt. w godz. 10:00 – 19:00
Opłata rejestracyjna:

więcej na: http://www.poslanie.torun.pl/rekolekcje-bashobora/?page_id=8