Fot.alphaspirit_-_FotoliaCzy przez pryzmat Biblii można mówić o finansach? Tak, nawet trzeba. Dlatego poznański Domowy Kościół, parafia pw. Św. Jadwigi Królowej Polski, parafia pw. Wszystkich Świętych i Crown – Edukacja Finansowa zapraszają na na Konferencję pt. “Biblia o finansach”. Omawiane będą między innymi praktyczne rozwiązania problemów finansowych.

Wykłady odbędą się 17 listopada  w godzinach 9.00 – 18.00 na kampusie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na Morasku (Wydział Fizyki - Auditorium Maximum), ul. Umultowska 85, Poznań. W przerwie zaplanowano Mszę Św. i obiad. Koszt uczestnictwa to 80 zł od małżeństwa lub 50 zł od osoby. Opłaty te przeznaczone są na pokrycie kosztów obiadu i materiałów konferencyjnych. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, organizatorzy zapiszą tych, którzy zgłoszą się jako pierwsi oraz dokonają wpłaty.

Uczestnicy podobnych konferencji interesują się najczęściej tematyką odpowiedzialności w kwestii pieniędzy i pracy oraz biblijnych zasad mądrego wydawania pieniędzy. Na czasie jest tez temat unikania długów i kredytów, błogosławieństwa dawania, konieczności oszczędzania oraz uczciwości i integralności.

. Zapisów można dokonywać u p. Małgorzaty Nowickiej – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.