zebraPrzedstawiciele środowiska LGBT z Frankfurtu nad Menem agitują za wprowadzeniem kolorów - białego i czarnego do tęczy!!! Trwa test, czy przejdzie pomysł z kategorii WIELKI ABSURD.

Paski zebry miałyby być wyrazem dyskryminacji tych środowisk. Śmieszne? Partia SPD już dyskutuje w tej sprawie!

Znany niemiecki publicysta Mathias von Gersdorff pyta, czy zatem kolory te będą obowiązywać także w odniesieniu do abortowanych dzieci? Dzięki postępowi technologicznemu coraz łatwiej podejmuje się decyzję o zabijaniu nienarodzonych. Dlaczego tutaj nikt nie mówi o dyskryminacji? Nikt nie robi szumu.Mathias von Gersdorff

Środowiska dyskryminowane są między innymi dlatego dyskryminowane, ponieważ nie posiadają silnych lobbystów. Dyskryminuje się tych, którzy nie mają szans na wysłuchanie i przedstawienie swoich racji. Właśnie to, powoduje, że dyskryminacja w ogóle jest możliwa.

Dlaczego właściwie nikt nie postuluje, aby kolory biały i czarny – jako symbol dyskryminacji odnieść do wielodzietnych rodziców, którzy są nadal są dyskryminowani przez prawo podatkowe? Wszelkie próby polityczne zwrócenia uwagi na ten aspekt życia społecznego giną w szumie informacyjnym.
Dlatego Gersdorff postuluje – CZARNY I BIAŁY dla WSZYSTKICH!

źródło: mathias-von-gersdorff.blogspot.com

foto: cliparts.co - free