konkurs wakacje 2017 2Tablet, mp3, gry planszowe i inne atrakcje czekają na uczestników konkursu, na który zapraszają Bogna, Ola, Dawid, Dobrochna z portalu Pytam.edu.pl.

Wyjątkowe wakacje kojarzą się zwykle z egzotyką i drogimi rozrywkami. Dlatego portal pytam.edu.pl zaprasza gimnazjalistów i licealistów do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie. .

Konkurs dla młodzieży 13-18 lat trwa całe lato. Polega na tym, by opisać i nagrać swój pomysł na przygodę, która nie wymaga wielkiego nakładu finansowego, ani wypraw na koniec świata.

- Niezależnie od tego kim jesteś, gdzie mieszkasz, ile masz pieniędzy możesz przeżyć wspaniałą przygodę, pozostawiającą wspomnienia na cały rok szkolny. Tylko wyobraźnia jest limitem - mówi redaktor portalu.

Może być to zabawa dla rodzeństwa, czy przyjaciół, wyprawa po okolicach, zawody, osobisty konkurs, wieczór autorski, majsterkowanie, budowanie, malowanie, cokolwiek przyjdzie do głowy. Ważne, by przedstawić to w ciekawy sposób w postaci trzyminutowego filmiku.

Film może być nagrany nawet telefonem komórkowym, ważne by był ciekawy i inspirujący. Więcej o konkursie na filmiku promocyjnym - ZOBACZ TUTAJ oraz na stronie internetowej. TUTAJ.

Termin nadsyłania prac konkursowych mija 17.09.2017 r. Na zwycięzców czekają tablet, mp3, gry planszowe i inne atrakcje.

Moje wyjątkowe wakacje? Oto jest pytanie! Opowiedzcie nam o swoich pomysłach.

Bogna, Ola, Dawid, Dobrochna z pytam.edu.pl