Siostry Melosik "Coś nie tak" 28 czerwca 2019 r. miała miejsce preemiera nowego teledysku „Coś nie tak“ Sióstr Melosik. To niespieszna opowieść o tęsknocie, której ascetyczna, niemal mantryczna forma stopniowo wciąga słuchacza w przeżycia głównej bohaterki. „Chociaż jest to jeden z naszych ulubionych utworów, nie planowałyśmy tworzenia do niego teledysku. Na zmianę decyzji wpłynął film „Nóż w wodzie“ Romana Polańskiego, który posłużył nam za inspirację. Jego bohaterowie, odcięci od świata na jachcie w upalne lato, zmuszeni są do konfrontacji ze swoimi uczuciami i sobą nawzajem.
Bohaterka piosenki „Coś nie tak“, nie potrafiąc pogodzić się z odrzuceniem, próbuje taką konfrontację sprowokować. To skojarzenie spodobało się reżyserowi teledysku i tak zapadła decyzja o jego realizacji“. „Coś nie tak“ to trzeci po „Batumi“ i „Równocześnie“ singiel Sióstr Melosik, lauteratek Nagrody Publiczności w konkursie Debiutów w 55 KFPP w Opolu.
Siostry Melosik kierują serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji zdjęć dla Henryka Witkowskiego i Zbigniewa Sobczaka.
za: www.siostrymelosik.pl
fot. Youtube