Demo fuer alle2Mathias von Gersdorff nawołuje do zaprzestania wprowadzania niebezpiecznych dla dzieci zmian do niemieckich programów nauczania, w których obecne mają być elementy ideologii GENDER. Dlatego już jutro – 21 marca, w Stuttgarcie - stolicy Badenii - Wirtmbergii  odbędzie się manifestacja pod hasłem: „MAŁŻEŃSTWO i RODZINA PRZEDE WSZYSTKIM! Zatrzymajcie ideologię GENDER i seksualizację naszych dzieci".

Mathias von GersdorfMathias von Gersdorff (50) to jedna z najważniejszych postaci w niemieckich środowiskach prorodzinnych. Wykształcony ekonomista oraz wieloletni pracownik brytyjskich i niemieckich banków, w pewnym momencie swego życia, zaangażował się w ochronę tradycyjnej rodziny, obronę życia poczętego oraz działania przeciw seksualizacji dzieci przez media i szkołę. Jest cenionym publicystą, autorem wielu książek, artykułów, wykładowcą i wydawcą portalu „Kinder in Gefahr" („Dzieci w Niebezpieczeństwie").

Wczoraj Mathias von Gersdorff zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań.

Elżbieta Lachman: Od wielu tygodni zajmuje się Pan organizacją „Demo für Alle" („Demonstracji dla Wszystkich"). Kto Pana wspiera?
Mathias von Gersdorff: "Demo für Alle" jest organizowana przez koalicję organizacji prorodzinnych. W akcję zaangażowały się fundacje, stowarzyszenia i środowiska, dla których ważna jest RODZINA i jej ochrona. Wśród wspierających są też liczne organizacje rodziców. Na ostatniej demonstarcji Stuttgarcie obecnych było 3 tysiące uczestników.

EL: Z jakimi hasłami pojedziecie w tym roku do stolicy Badenii – Wirtmbergii? Kto i dlaczego powinien Was usłyszeć?
MG: Przede wszystkim chcemy protestować przeciwko planowanemu wprowadzeniu ideologii GENDER do szkół. Najbardziej niepokojący element nowego programu nauczania zakłada „akceptację rożnorodności seksualnej." Już w pierwszych klasach dzieci mają być zapoznawane z treściami, które odnajdujemy w ideologii GENDER. Zgodnie z jej założeniami różnica między mężczyzną a kobietą jest tylko i wyłącznie kwestią kultury oraz wolnego wyboru jednostki. Taka teoria jest absolutnie sprzeczna z prawem naturalnym, antropologią chrześcijańską oraz zdrowym rozsądkiem.

EL: Czy w Stutgarcie spodziewa się Pan również wsparcia z zagranicy?
MG: Tak, przyjadą demonstranci z zagranicy. Swoją obecność zapowiedzieli Szwajcarzy, Francuzi. Na naszej demonstacji pojawią się też osoby mieszkające w Niemczech, a pochodzące z Rosji, Chorwacji i Polski. Oni też są wręcz przerażeni planami wprowadzenia GENDER do szkół. Ich wsparcie jest dla nas bardzo ważne. W sobotę pojawi się również Ludovine de la Rochère, która jest prezydentem francuskiej "Manif pour tous". (Manifestacji dla Wszystkich).

Wszyscy, którzy chcą swoją obecnością wesprzeć niemiecką manifestację anty-genderową są serdecznie zaproszeni. TERMIN: 21.03.2015, godzina 15, Schillerplatz, Stuttgart.

bardzo dziękuję

fot. aktion-kig.de