Zosia i Sta 2 zmniejszacz pl 379648Fundacja Pro Prawo do Życia w 2011 roku po raz pierwszy zbierała podpisy przeciwko aborcji. W 2013 r. jak i 2014 r. przeprowadzała kolejne kampanie ustawodawcze. Łącznie zebrano ponad 1 milion 250 tys. podpisów!

Olbrzymie kampanie społeczne, towarzyszące inicjatywom ustawodawczym, wpływają na opinię publiczną. Dzięki tym działaniom więcej osób dowiaduje się o okrucieństwie aborcji i chce działać, aby powstrzymać mordowanie nienarodzonych. Kolejne osoby, stając przed koniecznością oceny tego strasznego procederu, opowiadają się przeciw niemu.

Aborcji dokonuje się najczęściej z powodu złych wyników badań prenatalnych. TUTAJ - hostoria jednego takiego badania. POLECAMY.

TERAZ ZBIERANE SĄ PODPISY W SPRAWIE INICJATYWY USTAWODOWCZEJ nt. ZAKAZU ABORCJI - MOŻNA SIĘ WŁĄCZYĆ!
Podpisy może zbierać każdy – wśród rodziny, znajomych, w swojej wspólnocie, w kościele po Mszy Świętej, w czasie marszu, wycieczki, na ulicy i w domu. Wiemy, że w Polsce część popierających inicjatywy za życiem nie podpisuje się – niestety nadal nie do wszystkich udaje sie dotrzeć.

Może Twoja pomoc pozwoli wypełnić tę lukę! Fundacja Mariusza Dzierżawskiego poszukuje wolontariuszy. Potrzebujemy Cię niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. - piszą na swojej stronie internetowej organizatorzy.

 Zgłoś się, a koordynatorzy skontaktują się z Tobą, udzielą odpowiednich informacji, odpowiedzą na pytania i pomogą rozpocząć działanie. 
Zbiórka podpisów trwa od 3 kwietnia do 3 lipca 2015 r. Aby mieć pewność, że zebrane podpisy dotrą do Fundacji w terminie prosimy by wysyłać je nie później niż 26 czerwca 2015 r. (adres znajduje się na każdej karcie z popisami).

KONTAKT: Fundacja Pro - prawo do życia
ul. Grzybowska 37a lok. 25
00-855 Warszawa
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. kom. +48 883 369 717