930758 Jeden20z20nas 68Szanowni Państwo,

Inicjatywa "Jeden z nas" powstała jeszcze wcześniej niż CitizenGO. Udało się wówczas zebrać prawie 2 miliony podpisów mieszkańców Państw UE, którzy nie zgadzają się na zabijanie człowieka w żadnej fazie rozwoju. Samo zebranie tej liczby podpisów było dużym sukcesem. Niestety, Komisja Europejska do dziś nie spełniła prośby tej inicjatywy. Stąd specjalny apel, o dołączenie do którego pragnę Państwa poprosić:

Jak wyjaśnia Fundacja JEDEN Z NAS (polska fundacja, która powstała po inicjatywie), "1,9 miliona europejczyków wsparło JEDEN Z NAS, największą Europejską Inicjatywę Obywatelską (EIO). Do dziś jednak Komisja Europejska nie wysłuchała ich głosu i nie zdecydowała się spełnić ich wezwania.

Dziś eksperci w obszarach opieki zdrowotnej, prawa i polityki z całej Europy dołączają do sygnatariuszy, by potwierdzić, że Inicjatywa JEDEN Z NAS wzywa do kluczowej i słusznej debaty – by ograniczyć finansowanie unijne do programów etycznych, które nie pociągają za sobą niszczenia ludzkich embrionów – która powinna powrócić na forum europejskiej demokracji."

http://www.citizengo.org/pl/42521-my-nizej-podpisani-naukowcy-lekarze-prawnicy-oraz-przedstawiciele-europejskich-narodow-i

Myślę, że warto dołączyć do tego apelu ekspertów. Z góry za to Państwu dziękuję!

Pozdrawiam serdecznie,

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk
Dyrektor CitizenGO Polska

P.S. Link: TUTAJ